5.0SMLJ78CA
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
5.0SMLJ78CA
JLCPCB Part #
C20482390
Package
DO-214AB (SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 126V 2uA 39.7A 5kW@10/1000us 78V 95.8V Bidirectional TVS DO-214AB (SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS