MXMS-1.25-07P-LT1-0-A
MFR.Part #
MXMS-1.25-07P-LT1-0-A
JLCPCB Part #
C19185680
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 13.55mm 1x7P 200V 3.4mm 4.7mm 7 7P Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin White SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS