MX2EDGVM-5.08-20P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX2EDGVM-5.08-20P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C5188083
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x20P 20 20P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS