MX2EDGKDM-5.08-13P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX2EDGKDM-5.08-13P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C20616830
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~2.5 1 10A 12~24 13 13P 1x13P 300V 5.08mm Green Male Plug Screw Spring Connection Top Entry P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS