MXHT396V-3.96-03P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MXHT396V-3.96-03P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C48688332
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 3 3.96mm 300V 3P 8A Board Side/Socket - Open Green Through Hole Plugin,P=3.96mm Pluggable System Terminal Block ROHS