MX15EDGK-3.5-12P-GN01-Cu-Y-A
Extended
Manufacturer
MAX
MFR.Part #
MX15EDGK-3.5-12P-GN01-Cu-Y-A
JLCPCB Part #
C5188259
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 12 12P 16~28 1x12P 3.5mm 300V 8A Green Male Plug Screw Connection (M2) Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS