MX2EDGKD-2.5-16P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX2EDGKD-2.5-16P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C48688187
Package
P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~0.5 1 150V 16 16P 1x16P 2.5mm 20~26 5A Green Plug Top Entry P=2.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS