VUB72-16NOXT
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
VUB72-16NOXT
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.1V@25A 1.6kV 20uA@1600V 600A 75A Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS