MDMA360UB1600PTED
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
MDMA360UB1600PTED
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.6kV 1.8V@360A 100uA@1.6kV 2.05kA 360A Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS