VBO52-18NO7
MFR.Part #
VBO52-18NO7
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.19V@40A 1.8kV 300uA@1800V 52A 595A Single-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS