IXTA32P05T-TRL
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXTA32P05T-TRL
JLCPCB Part #
C3281605
Package
TO-263(D2Pak)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.975nF 32A 39mΩ@10V 4.5V 46nC@10V 50V 83W TO-263(D2Pak) MOSFETs ROHS