KBPC1001W-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
KBPC1001W-G
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.1V@5A 100V 10A 10uA@100V 240A Single-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS