MCC44-14IO8B
MFR.Part #
MCC44-14IO8B
JLCPCB Part #
C17643715
Description
-40℃~+125℃ 1.4kV 1.5V 100mA 2 SCR 200mA 80A TO-240AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS