MCC56-18IO8B
MFR.Part #
MCC56-18IO8B
JLCPCB Part #
C17238933
Description
-40℃~+125℃ 1.5V 1.8kV 100A 100mA 2 SCR 200mA TO-240AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS