MCC72-18IO8B
MFR.Part #
MCC72-18IO8B
JLCPCB Part #
C17562139
Description
-40℃~+125℃ 1.8kV 150mA 180A 2 SCR 2.5V 200mA TO-240AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS