VUO122-16NO7
MFR.Part #
VUO122-16NO7
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.08kA 1.13V@50A 1.6kV 100uA@1400V 117A Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS