MCC72-14IO1B
MFR.Part #
MCC72-14IO1B
JLCPCB Part #
C17224391
Description
-40℃~+125℃ 1.4kV 150mA 180A 2 SCR 2.5V 200mA TO-240AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS