IXTX120P20T
MFR.Part #
IXTX120P20T
JLCPCB Part #
C3281080
Package
TO-247-3
Description
1 P-Channel 1.04kW 120A 2.55nF 200V 30mΩ@10V 4.5V 480pF 73nF 740nC@10V P-Channel TO-247-3 MOSFETs ROHS