IXFT24N90P-TRL
MFR.Part #
IXFT24N90P-TRL
JLCPCB Part #
C3281732
Package
TO-268
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 130nC@10V 24A 420mΩ@10V 6.5V 660W 7.2nF@25V 900V TO-268 MOSFETs ROHS