IXFA12N65X2-TRL
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXFA12N65X2-TRL
JLCPCB Part #
C3281584
Package
TO-263(D2Pak)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.134nF 12A 18.5nC@10V 180W 310mΩ@10V 5V 650V TO-263(D2Pak) MOSFETs ROHS