MCC44-16IO1B
MFR.Part #
MCC44-16IO1B
JLCPCB Part #
C17586793
Description
-40℃~+125℃ 1.5V 1.6kV 100mA 2 SCR 200mA 80A TO-240AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS