DAA10EM1800PZ-TRL
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DAA10EM1800PZ-TRL
JLCPCB Part #
C4990252
Package
TO-263HV
Description
1.21V@10A 1.8kV 10A 10uA@1.8kV TO-263HV Avalanche Diodes ROHS