MCC44-12IO8B
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
MCC44-12IO8B
JLCPCB Part #
C17640293
Package
TO-240AA
Description
-40℃~+125℃ 1.2kV 1.5V 100mA 2 SCR 200mA 80A TO-240AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS