IXTN200N10L2
MFR.Part #
IXTN200N10L2
JLCPCB Part #
C3289955
Package
SOT-227B
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 11mΩ@10V 178A 3.2nF 540nC@10V 610pF 830W N-Channel SOT-227B MOSFETs ROHS