IXFH100N25P
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXFH100N25P
JLCPCB Part #
C3281038
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.15nF 100A 185nC@10V 240pF 250V 27mΩ 5V 6.3nF 600W N-Channel TO-247 MOSFETs ROHS