DMA30E1800HA
MFR.Part #
DMA30E1800HA
JLCPCB Part #
C17357232
Package
TO-247
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.25V@30A 1.8kV 30A 370A 40uA@1800V TO-247 Diodes - General Purpose ROHS