IXTY01N100-TRL
MFR.Part #
IXTY01N100-TRL
JLCPCB Part #
C3281438
Package
TO-252AA
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100mA 1kV 25W 4.5V 54pF 6.9nC@10V 80Ω@10V TO-252AA MOSFETs ROHS