IXTA340N04T4
MFR.Part #
IXTA340N04T4
JLCPCB Part #
C3281651
Package
TO-263AA
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.7mΩ@10V 13nF 256nC@10V 340A 40V 480W 4V N-Channel TO-263AA MOSFETs ROHS