IXTT96N20P-TRL
MFR.Part #
IXTT96N20P-TRL
JLCPCB Part #
C3281740
Package
TO-268
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 145nC@10V 200V 24mΩ@10V 4.8nF 5V 600W 96A TO-268 MOSFETs ROHS