IXTT80N20L
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXTT80N20L
JLCPCB Part #
C3281747
Package
TO-268AA
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.17nF 180nC@10V 200V 32mΩ@10V 4V 520W 520pF 6.16nF 80A N-Channel TO-268AA MOSFETs ROHS