IXTT38N30L2HV
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXTT38N30L2HV
JLCPCB Part #
C3291237
Package
TO-268HV
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100mΩ@10V 200pF 260nC@10V 300V 38A 4.5V 400W 7.2nF 700pF N-Channel TO-268HV MOSFETs ROHS