IXTP24N65X2M
MFR.Part #
IXTP24N65X2M
JLCPCB Part #
C3280464
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2pF 1.47nF 1.47nF 145mΩ@10V 24A 36nC@10V 37W 5V 650V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS