DSEI60-02A
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DSEI60-02A
JLCPCB Part #
C499429
Package
TO-247-2
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.08V@60A 150W 200V 35ns 50uA@200V 600A 69A TO-247-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS