IXTP200N055T2
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXTP200N055T2
JLCPCB Part #
C499428
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 109nC@10V 200A 228pF 360W 4.2mΩ@10V 4V 55V 6.97nF TO-220 MOSFETs ROHS