VBE17-12NO7
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
VBE17-12NO7
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.2kV 19A 2.92V@10A 40A 60uA@1200V Single-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS