DSEI12-10A
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DSEI12-10A
JLCPCB Part #
C150434
Package
TO-220AC-2
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 12A 1kV 2.7V@12A 250uA@1kV 50ns 75A 78W TO-220AC-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS