IXTA1R6N100D2HV
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXTA1R6N100D2HV
JLCPCB Part #
C3281698
Package
TO-263HV
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.6A 100W 10Ω@0V 11pF 1kV 27nC@5V 4.5V 645pF N-Channel TO-263HV MOSFETs ROHS