MDMA450UB1600PTED
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
MDMA450UB1600PTED
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.6kV 1.81V@450A 100uA@1.6kV 2.4kA 450A Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS