IXFK210N30X3
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXFK210N30X3
JLCPCB Part #
C3281704
Package
TO-264
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.25kW 210A 24.2nF 3.1nF 300V 375nC@10V 4.5V 5.5mΩ@10V N-Channel TO-264 MOSFETs ROHS