MCD132-12IO1
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
MCD132-12IO1
Description
-40℃~+125℃ 1 Unidirectional Thyristor and 1 Diode 1.2kV 150mA 2.5V 200mA 300A - Thyristors (SCR)/Modules ROHS