IXFH76N07-12
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXFH76N07-12
JLCPCB Part #
C17472790
Package
TO-247AD
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.2nF 12mΩ@10V 240nC@10V 2nF 3.4V 360W 4.4nF 70V 76A N-Channel TO-247AD MOSFETs ROHS