DMA90U1800LB-TUB
MFR.Part #
DMA90U1800LB-TUB
JLCPCB Part #
C17326338
Package
SMD-9P
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1.26V@30A 1.8kV 380A 40uA@1800V 90A Three-Phase Rectifier SMD-9P Bridge Rectifiers ROHS