IXFH14N80P
MFR.Part #
IXFH14N80P
JLCPCB Part #
C3281159
Package
TO-247AD
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 14A 3.9nF 400W 5.5V 61nC@10V 720mΩ@10V 800V N-Channel TO-247AD MOSFETs ROHS