DPG10P400PJ
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DPG10P400PJ
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Series Connection 1.28V@10A 10A 1uA@400V 400V 45ns - Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS