GBO25-16NO1
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
GBO25-16NO1
JLCPCB Part #
C17197963
Package
SIP-4
Description
-40℃~+150℃ 1.1V@12.5A 1.6kV 25A 390A 50uA@1600V Single-Phase Rectifier SIP-4 Bridge Rectifiers ROHS