VBO25-16NO2
MFR.Part #
VBO25-16NO2
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.36V@55A 1.6kV 300uA@1600V 370A 38A Single-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS