DSEP30-06A
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DSEP30-06A
JLCPCB Part #
C426668
Package
TO-247-2
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.91V@60A 165W 250A 250uA@600V 30A 35ns 600V TO-247-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS