DAA10P1800PZ-TUB
MFR.Part #
DAA10P1800PZ-TUB
JLCPCB Part #
C4990230
Description
1 Pair Series Connection 1.26V@10A 1.8kV 10A 10uA@1.8kV TO-263HV Avalanche Diodes ROHS