MCC26-12IO1B
MFR.Part #
MCC26-12IO1B
JLCPCB Part #
C17286601
Description
-40℃~+125℃ 1.2kV 1.5V 100mA 2 SCR 200mA 50A TO-240AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS