CMA50E1600QB
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
CMA50E1600QB
JLCPCB Part #
C3614399
Package
TO-3P
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 SCR 1.3V 1.5V 1.6kV 100mA 50mA 79A TO-3P Thyristors (SCR)/Modules ROHS